![Kvest2018%20%282%29](/storage/kvest2018%20%282%29.jpg)
«Працюй в команді! Прояви себе! Дій!»
За ініціативи Студентського активу Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету 23 жовтня 2018 р. у стінах коледжу відбувся Квест «Працюй в команді! Прояви себе! Дій!».
Команди складались із студентів різних спеціальностей та змагалися у кмітливості, швидкості та командній роботі, адже важливим є те, щоб дружні стосунки виховувались не тільки в академічних групах.
Було розроблено маршрути руху команд і на кожному етапі студенти виконували різні завдання: розгадували загадки, ребуси, знаходили певний об’єкт на території щоб прийти першим до перемоги.
В підтримку ініціативи активних студентів у квесті прийняли участь і викладачі коледжу.
Квести в Ладижинському коледжі Вінницького НАУ стають гарною традицією та допомагають студентам різного віку, різних груп та спеціальностей знайти спільну мову, згуртувати їх у команду та навчити працювати спільними зусиллями.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}