![Lis3](/storage/lis3.jpg)
Ліс – легені планети
31 травня 2018 року із студентами других курсів було проведено засідання екологічного «Пень клубу» на тему «Ліс – легені планети». Засідання проведено в період тижня Циклової комісії загально-професійних дисциплін.
В засіданні активну участь прийняли студенти Алєшкевич О., Гончар О., Кривов’яз В. Вони підготували цікаві презентації та змістовні повідомлення. На засідання був запрошений і виступав Бащенко М.І. – замісник лісничого Ободівського лісництва, який змістовно розповів про роботу працівників лісу і про завдання, які на них покладені.
Метою даного заходу є поєднання теоретичних знань з практикою, розвиток у студентів екологічної свідомості, впровадження екологічного мислення для вирішення наукових та практичних завдань народного господарства.
Тихонова Т.І.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}