![Lviv1](/storage/lviv1.jpg)
Подорож до Львова
Львів – місто легенд. Місто вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з його вуличок, приховує багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Театри, історичні будівлі, пам'ятники, музеї, кав'ярні, палаци - все це матеріальна незамінна цінність міста, а духовна приховується у кожному елементі Львова - запах кави, привітність львів'ян, шелест листя дерев, «подих» міста та живий дух історії, що наповнює кожну стародавню споруду.
29-30 вересня група студентів та викладачі Ладижинського коледжу ВНАУ мали можливість поринути у неповторний легендами дух міста, пройтися вузькими вуличками міста, відвідати музеї кави, свічок,майстерні шоколаду, міську ратушу.
![Lviv2](/storage/lviv2.jpg)
Повірте, Львів має чим нас здивувати!!! Високий замок, Площа ринок та міська ратуша, оперний театр, Армянський кафедральний собор, Вірменський собор, музей-заповідник….
«Львіварня» –не лише інтерактивний музей пивоваріння, аналогів якому немає в Україні, а й сучасний арт-центр, де відбуваються виставки, дегустації та різноманітні культурні події. Завдяки інтерактивним експонатам музею ми відчули себе справжніми пивоварами, «доторкнулися» до історії пива та «зазирнути» у процес пивоваріння.
![Lviv3](/storage/lviv3.jpg)
Другого дня екскурсії ми відвідали три замки. Це Олеський, Підгорецький та Золочівський замки які разом утворюють славнозвісну Золоту Підкову Галичини. Олеський замок було збудовано понад шість століть тому.
![Lviv4](/storage/lviv4.jpg)
Пам'ятка є класичним бароковим комплексом будівель. Твердиня стоїть на самотній горі висотою приблизно 50 м. В плані замок незвичний - овальний, з міцними контрфорсами та затишним внутрішнім двориком. Навколо фортеці – парк, де в 1996 р. проходив пленер скульпторів. Їхні роботи прикрашають паркові алеї.
Підгорецький замок Конєцпольських з парком, колись, вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Його було зведено для гетьмана Станіслава Конецпольського у 1635—1640 роках. Розташована на високому пагорбі будівля справляє дивовижне враження. Нічого подібного на той час у Європі не було, за рівнем багатства палац посідав друге місце після краківського Вавеля. Нині в Підгірцях тривають відновлювальні та дослідницькі роботи, утім, їх потребує не лише палац, а й розташований біля нього один із перших у Європі ренесансний парк, котрий звели за участі найкращих італійських майстрів. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.).
![Lviv9](/storage/lviv9.jpg)
Золочівський замок в документах вперше згадується 1532 року у зв'язку зі зміною власників. Тоді Станіслав Сенінскій, якому належало все місто, продав палац графу Гуркову. На території замку розташовано два палаци. Обидва — так званий Китайський палац(один з трьох в Європі!) та двоповерховий палац, побудований в стилі Відродження, — сьогодні відкриті для відвідувачів.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}