![Mak2](/storage/mak2.jpg)
Подивись навколо…це НАША планета !!!
29 травня в Ладижинському коледжі традиційно було ініційовано збір макулатури. Кінець кожного семестру студенти і викладачі роблять «ревізію» у своїх паперах. Адже всі ми повинні пам’ятати, що для вироблення паперової продукції потрібно знищувати лісові насадження.
Наші студенти під час практики щороку разом з лісниками засаджують деревами відведені площі. Вони знають, як важко доглядати за молодими деревцями та скільки часу йде на те, щоб дерево виросло. Сьогодні в Україні вирубка лісів значно перевищує їх відновлення. Давайте згадаємо кілька цифр: 1 тонна макулатури – це 25000 зошитів; 60 кг макулатури зберігає 1 дерево; з одного дерева виробляють 12000 аркушів.
Вдруге перше місце зайняла група Е-21 з результатом 220 кг. Дякуючи організації куратора Паламарчука І.В., активні студенти групи постійно моніторили ситуацію і підносили все більше паперу.
Не відставали від переможців і група Б-21 з куратором Григоренко О.В., які здали 126 кг.
Приємно, що група М-13 під керівництвом куратора Сташка М.С. всі разом принесли 69 кг і зайняли 3 місце.
Всіх переможців чекає нагорода…
Виручені кошти будуть використані для придбання енергоефективних ламп, для освітлення приміщень коледжу.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}