![Pris](/storage/KONF.jpg)
Майбутнє аграрного сектору України: погляд молодих вчених
15-16 травня у м.Вінниця на базі національного аграрного університету проходила Міжнарона науково-практичної конференція молодих вчених та студентів «Майбутнє аграрного сектору України: погляд молодих вчених», в якій взяли участь вітчизняні науковці та представники США, Білорусії, Литви, Словаччини, Польщі.
Студенти нашого коледжу Гнатюк Ю.В. та Панасюк Г.В. під керівництвом викладачів Присяжнюка Д.В. і Лобуренко О.В. прийняли участь в секційних засіданнях конференції, де презентували свої відео-звернення на тему «Досягнення науки і техніки у галузях сільського господарства», «Automatic system for commercial electric energy accounting» відповідно.
Викладач коледжу, аспірант Вінницького НАУ Присяжнюк Д.В. виступив з доповіддю «Обґрунтування режимних параметрів процесу сушіння насіння соняшника у сушарці вібраційного типу» на секційному засідання «Сучасні тенденції розвитку машинобудування, переробки с.г.продукції та енергетичних систем АПК».
Всім учасника конференції були врученні сертифікати.
Студенти-учасники та їх керівники висловлюють подяку за надану допомогу у підготовці матеріалів викладачу іноземних мов Мазур А.В. та інженеру з режимів ОДЕ ТОВ «Вінницька птахофабрика» ВКВК Миську А.М.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}