![Mec1](/storage/mec2.jpg)
Зустріч з меценатом
11 липня 2018 року директор Ладижинського коледжу ВНАУ Олег Цуркан та керівник фізичного виховання Микола Ковальчук відвідали офіс ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП», де зустрілись з його директором Ігорем Лещенком. Від імені дирекції та спортивної громадськості навчального закладу представники коледжу вручили пану Ігорю подяку за значну підтримку спортивних команд коледжу. Адже саме завдяки допомозі пана Ігоря нашим студентам вдалось відвідати обласні змагання серед студентів і зайняти ІІ місце серед аграрних ВНЗ 1-2 рівнів акредитації.
![Mec1](/storage/mec1.jpg)
Ігор Лещенко ніколи не залишається байдужим до потреб спортивних команд, оскільки він і сам професійний спортсмен. У червні цього року пан Ігор виборов звання чемпіона світу з пауерліфтингу в змаганнях, які відбулись на Мальті.
Бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою, достатку та нових перемог. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння і підтримку.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}