![Med1](/storage/med1.jpg)
Фестиваль меду
19 серпня щороку весь православний люд відзначає свято Яблучного Спаса. Цього дня усе село Жабокричка Чечельницького району вже втретє влаштовує фестиваль меду, приурочений до цього свята, на якому пасічники навколишніх населених пунктів представляють свою продукцію.
На запрошення директора АФ «Ольгопіль» Павла Каленича та директора АФ «Україна-О» Михайла Федчишена побувала на святі і делегація з Ладижинського коледжу Вінницького НАУ: директор коледжу Олег Цуркан, головний бухгалтер Оксана Магазинська та тріо «Сузір’я» – вокальний ансамбль, який подарував присутнім заходу гарний настрій та масу позитивних вражень. Глядачі не шкодували оплесків та були у захваті від талановитих студентів коледжу.
Медові аромати, янтарний колорит, домашня атмосфера, яка панувала під час всього фестивалю та весела музика зробили свято незабутнім. Колектив коледжу дякує за запрошення і незабутні враження. До нових зустрічей!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}