![Pravam](/storage/pravam2.jpg)
Ми знаємо свої права!
В рамках проведення Всеукраїнського «Тижня права» до стін коледжу було запрошено представників Ладижинського бюро безоплатної правової допомоги: спеціаліста Олександра Дерещука, фахівця Романа Шарана, параюриста та голову громадської організації «Інваліди з дитинства «Вікторія»» Верещагіна Федора, старшого інспектора з питань пробації міста Ладижин, капітана Нездужнього Євгена, які провели лекцію-семінар для студентів І курсу на тему «Протидія домашнього насильства», «Кримінальна відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».
Організували зустріч із студентами викладач коледжу Наталія Прокопенко та практичний психолог Тамара Ряба.
Протягом лекції студенти уважно слухали доповідачів та ставили запитання.
На останок дякуємо організаторам та гостям заходу за проведену роботу та можливість студентів дізнатися про особливості домашнього насилля та методи його протидії, а також про способи запобігання розповсюдженню наркотичних засобів..
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}