![Od l](/storage/news/od_l.jpg)
Вітаємо із призовим місцем на Всеукраїнських змаганнях!
09-12 травня 2023 року на міському стадіоні «Карпати» у м. Хуст відбулися фінальні матчі Кубку дівочої ліги України з футболу 2023 WU-15, у яких в складі збірної команди Вінницької області взяла участь студентка Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ Лілія Одарчук, яка навчається на І курсі за спеціальністю «Облік і оподаткування».
На початку Кубку стартували 16 команд, а до фінальної стадії дійшли чотири найкращих із них. Вінницька область зайняла ІІ місце.
Вітаємо Лілію із призовим місцем на Всеукраїнських змаганнях!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}