![Omo komp1](/storage/news/omo_komp1.jpg)
Семінар "Сучасні методики викладання інформатики"
20 жовтня 2021 року в рамках обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін відбувся семінар «Сучасні методики викладання інформатики» на базі Відокремленого структурного підрозділу «Теxнoлoгiчнo-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету».
У дистанційному засіданні методичного об’єднання взяли участь біля 60 викладачів комп’ютерних дисциплін з різних навчальних закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.
![Omo komp2](/storage/news/omo_komp2.jpg)
Методичне об’єднання - один із важливих видів роботи викладачів, покликане збагачувати професійний досвід усіх присутніх та відкривати нові аспекти роботи з студентами. Засідання методичного об’єднання викладачів комп’ютерних дисциплін проводяться регулярно згідно плану-графіку з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, встановлення взаємозв’язків між освітніми закладами, обміну досвідом, вирішення всіх робочих питань стосовно організації обласного туру олімпіади з інформатики.
Завдячуючи відповідальній роботі викладачів інформатики ВСП «Теxнoлoгiчнo-промисловий фаховий коледж ВНАУ» захід пройшов на високому науково-методичному та технічному рівнях, про що свідчать схвальні відгуки представників нашого коледжу - учасників засідання: Тетяни Баланчук, Анастасії Нечипоренко, Тамари Величко, Віталія Середюка, Володимира Горобця.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}