![21 p b 1](/storage/news/21_p_b_1.jpg)
Різноманіття "Ладижинського гаю"
Для новопоселених студентів гуртожитку №1 ВСП "Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ" з культурно-освітньою метою вихователем гуртожитку Надією Блажиліною було організовано екскурсію в Дендрологічний парк "Ладижинський гай". Студенти дізнались про історію заснування парку, про різноманітні види декоративних дерев і чагарників та їх композицій, країни їх походження. Вчилися не лише розглядати, бачити, а й знаходити нове й цікаве у щоденному оточенні. Також мали можливість відвідати ІІІ Міжнародний фестиваль дерев'яної скульптури, який проходить на території парку, поспілкуватися з його учасниками. Під час екскурсії студенти отримали позитивні емоції та гарний настрій.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}