![Pedrad1](/storage/pedrad2.jpg)
Засідання педагогічної ради 2017-2018 навчального року
26 червня 2018 року у Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулось засідання педагогічної ради. Саме сьогодні були підведені підсумки щодо виконаної роботи колективом за 2017-2018 навчальний рік.
На педагогічній раді виступив директор коледжу Олег Цуркан, який підвів підсумки навчального року, привітав усіх присутніх з його закінченням, зазначивши, що цей рік був успішним на високі здобутки і досягнення завдяки плідній праці усього колективу коледжу.
Велику подяку педколективу та студентам Ладижинського коледжу Вінницького НАУ за творчу співпрацю висловив доктор технічних наук, професор, завідувача кафедри «Електротехнічні системи, технології та автоматизація в АПК» Вінницького НАУ Віктор Матвійчук. В подарунок передав сонячну панель як зразок енергозбереження відділенню «Електрифікації с.г.» для організації практичного навчання.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}