![Tr ped](/storage/news/tr_ped.jpg)
Засідання педагогічної ради коледжу
30 травня у Ладижинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося заключне у 2022-2023 навчальному році засідання педагогічної ради, яке розпочалося з хвилини мовчання в пам'ять загиблих внаслідок російської агресії. На початку засідання директор коледжу Олег Цуркан традиційно вручив грамоти ювілярам.
Згідно порядку денного виступив заступник директора з навчальної роботи Дмитро Присяжнюк, який проаналізував успішність студентів денної форми навчання за ІІ семестр 2022-2023 н.р.
Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Леся Гунт доповіла про завдання колективу по підготовці матеріально-технічної бази до 2023-2024 н.р.
Завідувач навчально-методичного кабінету Наталія Кулик проаналізувала результати рейтингової оцінки педагогічних і науково-педагогічних працівників.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}