![Pensia](/storage/pensia.jpg)
Важливість працевлаштування
28 лютого 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ відбулась зустріч з представниками Ладижинського сектору обслуговування громадян Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області: начальником об’єднаного управління Іриною Сергійчук, начальником відділу призначення та виплати пенсій Аллою Стовбою та студентами випускних курсів «Бухгалтерського відділення».
![Pensia2](/storage/pensia2.jpg)
Під час зустрічі фахівці Ладижинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України розповіли про зміни, які відбулися у пенсійному законодавстві України, надали роз’яснення щодо залежності майбутньої пенсії від розміру заробітної плати та тривалості страхового стажу, наголосили на важливості легального працевлаштування, а також проінформували про функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, який створено для контролю за нарахованою заробітною платою, сплаченими страховими внесками та тривалістю страхового стажу.
![Pensia3](/storage/pensia3.jpg)
При дискусії основні питання ставилися щодо зарахування стажу вразі працевлаштування за кордоном та реєстрації на веб-порталі.
Наприкінці виступу було надано вичерпні відповіді на всі запитання, розповсюджено буклети з пенсійної тематики.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}