![Pid 23 2](/storage/news/pid_23-2.jpg)
Стартував другий етап підготовчих курсів 2023-2024 н.р.
Одним з вагомих факторів при вступі до коледжу є підготовчі курси, які успішно функціонують у Ладижинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету. Щороку охочих відвідувати підготовчі курси стає все більше, адже це неабиякий шанс підготуватися до вступних випробувань та НМТ, адаптуватися до навчання у коледжі.
Абітурієнти, які уже визначились із своїм вибором і бажають навчатися у коледжі скористалися можливістю, і від сьогодні проходять підготовчі курси з дисциплін, які входять до програми індивідуальної усної співбесіди – «Українська мова» та «Математика». Після закінчення курсів кожен слухач отримає сертифікат, який надає перевагу при вступі, адже це додаткові 5 балів до загального рейтингу.
В перервах між заняттями для слухачів організовуються екскурсії коледжем, презентації спеціальностей, цікаві тренінги, які дають можливість стати частиною студентської родини коледжу ще до вступу.
Підготовчі курси-це перший крок до успішно зданих вступних випробувань, саме тому бажаємо абітурієнтам зробити правильний вибір та пов’язати своє майбутнє із Ладижинським фаховим коледжем Вінницького національного аграрного університету, а тим хто уже визначився вдалого старту, ентузіазму і успішного проходження вступних випробувань!
Детальніше про хід підготовчих курсів та вступної кампанії можна дізнатися за телефоном 097-668-3-668.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}