![Brud](/storage/brud.jpg)
На сторожі порядку
17 вересня 2018 року у гуртожитку №3 Ладижинського коледжу Вінницького НАУ відбулася профілактична зустріч студентів з начальником сектору патрульної поліції Ладижинського відділення поліції – капітаном Ярославом Брудніцьким.
Протягом бесіди було роз’яснено деякі проблемні питання з приводу правопорушень щодо адміністративної відповідальності за пияцтво та паління в громадських місцях, а також за дрібне хуліганство.
Капітан поліції ознайомив присутніх з деякими статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення, пояснив, що являє собою дрібне хуліганство та яка міра покарання чекає на правопорушників згідно чинного законодавства України.
Отже, дорогі студенти, життєвий вибір у кожного свій і саме вам вирішувати на який шлях ставати.
Міркуйте правильно, тверезо і бережіть себе!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}