Сходинка в омріяну професію
Кожен мріє здобути професію, яка б не тільки приносила матеріальну вигоду, а й задоволення, але не кожен може обрати її так, щоб задовольнити усі аспекти свого життя. Саме тому з метою проведення профорієнтаційної роботи та поширення інформації про навчальні заклади серед учнів шкіл Ладижинським міським центром зайнятості 28 вересня 2018 року було проведено захід під назвою «Сходинка в омріяну професію».
Взяли участь у заході і представники Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету: фахівець з профорієнтації випускників Семеник Мар’яна Василівна та студенти групи М-33 Плахтій Олександр та Олійник Дмитро, які упродовж всього заходу розповідали учням шкіл про коледж, умови вступу до нього та студентське життя.
В цілому захід пройшов динамічно та пізнавально для кожного із присутніх учнів шкіл, адже у майбутньому їм потрібно обрати своє майбутнє: свою професію. Надіємось на те, що ми допоможемо їм у цьому виборі. Зробимо крок в майбутнє разом з нами!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}