![Retro1](/storage/retro1.jpg)
Тиждень циклової комісії загально-професійних дисциплін продовжується
В рамках тижня циклової комісії загально-професійних дисциплін у середу, 30 травня 2018 р. на огляд студентів і працівників коледжу був виставлений “МАКЕТ ТЕРИТОРІЇ КОЛЕДЖУ ВНАУ”. В роботі над цим проектом брали участь 46 чоловік: 12 студентів, 23 працівників, 5 випускників коледжу, 6 учнів школи № 4. За активну участь в роботі над створенням макету студенти і випускники отримали грамоти, учні школи № 4 грамоти і подарунки, а працівникам було оголошено подяка із занесенням в особову справу.
Нікого не залишив байдужим і перегляд колекції міні-автомобілів, яку зібрав і продовжує збирати понад 10 років викладач Паламарчук І.В.
Колекція нараховує біля 80 автомобілів з різних країн світу.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}