![Sport1](/storage/sport1.jpg)
Спортивні новини
З 28 по 29.03 2018 року в м. Калинівка відбувся чемпіонат України з універсального бою серед юнаків. В змаганнях взяли участь студенти нашого коледжу і посіли наступні місця у своїх вагових категоріях:
- Кулібаба Микола Б21 – 1 місце
- Кальніченко Максим Е11 – 2 місце
Вітаємо їх, бажаємо подальших успіхів в навчанні і спорті.
03.04.2018 р. на базі Вінницького технічного коледжу відбулись фінальні змагання з баскетболу серед юнаків ВНЗ 1-2 рівнів акредитації. Команда нашого коледжу в складі: Ступака Дмитра (М42), Паламарчука Максима (М32), Денисюка Артура (М31), Кириліна Володимира (Е31), Кирилюка Сергія (М33), Слободянюка Павла (М13) та Черевчука Андрія (М22) посіла третє місце у цих змаганнях.
Вітаємо їх з успіхом, бажаємо здобутків в навчанні і в спорті.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}