![Tractorist3](/storage/tractorist1.jpg)
Перший крок до омріяної професії
11-12 червня 2018 року в Ладижинському коледжі ВНАУ студенти третього курсу здавали іспити на тракториста-машиніста. Спочатку комісія перевірила теоретичні знання майбутніх трактористів, після чого їх було направлено на полігон, де вони могли показати свою майстерність з керування трактором.
Комісія, яка була присутня на іспиті відзначила майстерність студентів. До її складу ввійшли: Бартко Василь Володимирович – державний інспектор ДУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області; Руденко Валерій Арсенійович – інспектор ДУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області; Красносельський Василь Михайлович – регіональний директор ТОВ «РДО Україна»; викладачі коледжу: Сандуляк Андрій Миколайович, Дідик Іван Олександрович, Матвійчук Микола Володимирович, Присяжнюк Дмитро Володимирович, Безсмертний Віктор Олексійович, Вельганюк Олександр Сергійович, Паламарчук Ігор Васильович, Павловський Валерій Іванович.
Висловлюємо подяку СТОВ «Богданівське» за наданий трактор CASE Magnum 315, на якому студенти могли удосконалити свої навички у керуванні сучасною зарубіжною технікою.
Вітаємо студентів, які підтвердили звання «тракторист-машиніст»!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}