![Winn 1](/storage/winn__1.jpg)
Насичений студентський відпочинок
Викладачі Ладижинського коледжу ВНАУ Асауленко Л.М та Кушнір Н.А. вдало поєднують навчальний процес із змістовним дозвіллям студентів.
2 жовтня 2019 року студентська молодь груп Е-21 та М-23 відвідала музей славетного письменника-земляка Михайла Коцюбинського в м.Вінниця. Змістовна екскурсія ознайомила відвідувачів з основними етапами життєвого шляху митця. Пошукова робота з питань вивчення місцевого матеріалу поповнилась новими фактами діяльності письменників-земляків.
Емоційний творчий настрій продовжила вистава Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського «Маруся Чурай» Ліни Костенко. Молодь була захоплена грою молодих акторів, особливо головної героїні – Марусі.
Весело та позитивно студенти провели час на ковзанах.
Приємні спогади про відпочинок у центрі розваг та святковий настрій студенти привезли в стіни рідного коледжу.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}