![Lub3](/storage/lub3.jpg)
З любов'ю до батьківської землі
Гарною традицією Вінницького національного аграрного університету є проведення культурно - мистецького фестивалю «З любов’ю до батьківської землі», який проходить за сприяння Президента ВНАУ Калетніка Григорія Миколайовича.
![Lub2](/storage/lub2.jpg)
Цьогоріч фестиваль відбувався з 30 травня по 01 червня 2018 року, В фестивалі взяли участь і енергійні, граційні, талановиті, амбіційні та драйвові студенти Ладижинського коледжу Вінницького НАУ, які вражали присутніх своєю майстерністю, темпераментом та акторською грою. Не обійшлося і без нагород: колективи, які представляли коледж повернулися із дипломами.
![Lub1](/storage/lub1.jpg)
![Diplom](/storage/diplom.jpg)
Даний фестиваль є особливою подією для кожного з нас, адже патріотичні нотки, організація свята на високому рівні та національний колорит стали родзинкою всього заходу.
![Lub4](/storage/lub4.jpg)
На останок хочеться подякувати університету за надану можливість показати себе, як одну із перлин творчої родини університету та Вінниччини в цілому.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}