![Zabavu10](/storage/zabavu10.jpg)
Козацькі забави - 2018
11 жовтня 2018 р. на стадіоні Ладижинського коледжу ВНАУ до Дня українського козацтва було проведено спортивно-розважальний захід “Козацькі забави”.
На початку конкурсу всіх присутніх зі святом привітала заступник директора з навчальної роботи Інна Капелюшна. Побажала незалежної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров`я, а учасникам заходу успіхів в змаганнях.
Дійство почалося з спортивно-театрального козацького маршу. Слідуючий етап , на майданчик вийшли три команди – це команда відділення «Електифікація с.г.», відділення «Механізація с.г.» та гості з Ладижинської ЗОШ №3. Учасники змагалися в 10 цікавих конкурсах. Вболівальники вболівали за кожну команду, а гарно осіння погода та гарний настрій лише сприяли стадіон коледжу “гудів” від емоцій.
В запеклій боротьбі перемогу отримала команда гостей ЗОШ №3, другими стала команда відділення «Механізація с.г.», третє місце посіла команда відділення «Електифікація с.г.».
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}