«Захищай свої права разом із МІН’ЮСТОМ!»
23 листопада 2018 року в коледжі відбулась зустріч студентів груп І-21 та Б-21 із начальником Ладижинського відділу «ДРАЦС» Світланою Куцою та головним спеціалістом Державної виконавчої служби міського відділу ДВС Людмилою Удуд. Цікавою та змістовною була тема: «Захищай свої права разом із МІН’ЮСТОМ!»
Гості заходу ознайомили студентів із новими змінами в законодавстві, що відбулися у нарахуванні розміру аліментів, відповідальності за несплату аліментів, порядку виконання рішень суду щодо стягнення судом аліментів, умов призначення і виплат допомоги при народженні дитини.
Пані Людмила розповіла присутнім про податкові знижки на навчання.
Студентів зацікавило, які документи необхідно оформити для отримання податкової знижки та який порядок їх подачі в ДФС.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}