![Zar 1](/storage/zar_1.jpg)
Заряд позитиву на цілий день
З 5 по 15 вересня 2019 року в області проводиться фестиваль ранкової зарядки та рухових якостей “Рух заради здоров’я” з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Фестиваль проводиться у навчальних закладах усіх типів та у місцях масового відпочинку населення.
12 вересня фестиваль прийшов у Ладижинський коледж ВНАУ. О восьмій годині студенти першого курсу вишикувались на майдані перед першим корпусом коледжу. Під музичний супровід із ними була проведена ранкова зарядка.
В зарядці взяли також участь куратори груп, викладачі фізвиховання.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}