![Zasid2](/storage/prof1.jpg)
Працюємо на результат!
Працюємо на результат!
Перше засідання студентського профкому Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету відбулося 12.09.2018 року. Потужною хвилею влилися у студентський профком студенти першого курсу. Молода, активна та перспективна команда профгрупоргів поповнилась і складає 25 студентів.
Засідання розпочалось із звіту голови профкому за 2017-18 навчальний рік. Було відзначено усі заходи, які проводились під егідою студентського профкому.
На засіданні було обговорено плани заходів на 2018-2019 н.р. та організацію роботи профгрупоргів. Було наголошено про права, обов’язки, можливості та відповідальність, які надає статус профгрупорга групи.
В цілому засідання пройшло цікаво для всіх, адже студенти вносили свої пропозиції, ставили запитання голові профкому і активно обговорювали студентське життя у коледжі.
Ми чекаємо від усіх студентів нових креативних ідей для втілення їх в життя!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}