Засідання педагогічної ради
27 листопада 2018 року в Ладижинському коледжі ВНАУ відбулось чергове засідання педагогічної ради, на якому розглядалися питання навчально-виховної роботи, підготовки студентів до ЗНО та завдань профорієнтаційної роботи колективу.
Директор коледжу Олег Цуркан вручив викладачу Михайлу Сташку та студенту 4 курсу Юрію Гнатюку Свідоцтва про занесення на Дошку пошани Вінницького національного аграрного університету.
З нагоди Міжнародного дня студентів Олег Цуркан від імені президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка та ректора університету Віктора Мазура вручив грамоти кращим студентам коледжу: Дмитру Олійнику, Антоніні Білій, Олександру Плахтію.
Багато уваги педколектив приділив питанням профорієнтаційної роботи , визначив ефективні методи та форми агітації.
Змістовними були виступи викладачів української мови Наталії Кушнір, Любов Асауленко, Алли Мазур з питань аналізу типових помилок в процесі підготовки студентів до ЗНО. Викладачам було запропоновано тести з української мови і проаналізовано результати відповідей.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}