![Znannia](/storage/znannia.jpg)
Знання - це сила
Короткостроковою позикою вважається позика, видана на термін до одного року. Отримання як довгострокових, так і коротко строкових позик бюджетною установою регулюється чинним законодавством. З метою кращого засвоєння матеріалу, формування навичок організації обліку короткострокових позик та роботи банків в цілому викладачем «Фінансового обліку» Капелюшною Інною Миколаївною 07 вересня було проведено ділову гру.
Студентів групи Б-31 було поділено на три підгрупи. Кожній із підгруп потрібно було уявити себе працівниками банку та розповісти про організацію роботу банку та проведення банківських операцій в цілому.
Кожен із присутніх отримав масу задоволення від проведеного часу, адже уявити себе кваліфікованим працівником, який оперує інформацією та володіє навичками роботи в банківській сфері не так просто, як здається на перший погляд.
Студенти здобули неоцінений практичний досвід, який, надіємось, стане їм у пригоді в майбутній професії, тому що знання-це сила.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}