![ZusT](/storage/zusT.jpg)
Традиційна зустріч
Уже традиційними стали зустрічі керівництва коледжу із студентами- першокурсниками, які зробили серйозний крок у доросле життя і обрали майбутню професію і навчальний заклад. Таке спілкування дає можливість максимально ефективно організувати навчальний та виховний процес у вищому навчальному закладі, а також швидше допомогти студентам-першокурсникам адаптуватися до особливостей навчання .
18 вересня 2018 року у Ладижинському коледжі Вінницького НАУ відбулася зустріч студентів нового набору з адміністрацією коледжу.
Директор коледжу Олег Цуркан привітав першокурсників та розповів про особливості навчання і активне студентське життя.
Виступили заступник директора з навчальної роботи – Інна Капелюшна, заступник директора з виховної роботи – Олена Мисько, заступник директора з адміністративно-господарської роботи – Леся Гунт. Присутні представники адміністрації побажали студентам вагомих досягнень у навчанні, натхнення та творчих успіхів.
![Zus2](/storage/zus2.jpg)
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}